Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Концерт до 110-ї річниці П.Вірського

Автор: pecha от 25-02-2015, 00:01, переглянуло: 1119

1
Концерт до 110-ї річниці П.Вірського Сьогодні, відбудеться велике свято української хореографії. Концерт, присвячений 110-й річниці від дня народження великого хореографа та засновника нашого ансамблю - Павла Павловича Вірського. В першому відділенні концерту, візьмуть участь одні з найкращих колективів нашої держави, а ансамбль Вірського порадує глядача хореографічними творами великого хореографа в другому відділенні. Чекаємо Вас на концерті! Свої відгуки щодо концерту, лишайте в коментарях під цією новиною.

Категорія: Привітання

 

З Новим Роком!!!

Автор: pecha от 31-12-2014, 18:52, переглянуло: 311

0 З Новим Роком!!!Дай Боже Вам любові і тепла, 
Добра в сім'ї і затишку в оселі, 
Щоб щастя світла музика текла 
В різдвяні свята, щедрі і веселі! 

Хай здійснює бажання рік Новий, 
Хай вся родина Ваша процвітає, 
З чудовим святом, радості і мрій 
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!
Ваш ансамбль Вірського

Категорія: Привітання

 

З Днем незалежності України!!!

Автор: pecha от 24-08-2014, 18:58, переглянуло: 397

0

З Днем незалежності України!!!З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Миру й злагоди нашому, українському, народу!!!

Категорія: Привітання

 

Щиро вітаємо вас з Великоднем!

Автор: pecha от 20-04-2014, 12:09

, переглянуло: 428

0
Щиро вітаємо вас з Великоднем!Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

Категорія: Привітання

 

Дружній концерт

Автор: pecha от 10-04-2014, 18:40, переглянуло: 550

0
Дружній концертЗ нагоди святкування 30-ти річчя з дня заснування Народного хореографічного ансамблю танцю України "Барвінок" м.Вінниця, наші артисти, а в минулому випускники "Барвінка", виконали хореографічну композицію "Бубни" з репертуару ансамблю ім. П.Вірського, разом з юними артистами ансамблю - ювіляра. Пропонуємо Вам переглянути відео...

Категорія: Привітання

 

Зі святом, 8 березня!

Автор: pecha от 8-03-2014, 11:25, переглянуло: 410

0
Зі святом, 8 березня!Любі дівчата, жінки, артистки, прихильниці ансамблю! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою.
Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові й тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.
Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

Категорія: Привітання

 

День Народження Легенди!

Автор: pecha от 25-02-2014, 13:56, переглянуло: 413

0 День Народження Легенди!25.02.1905 року народився Павло Павлович Вірський! Сьогодні ми вшановуємо його пам'ять та дякуємо за створення колективу  "Номер один в світі"

Категорія: Привітання

 

З Днем народження!

Автор: pecha от 20-02-2014, 15:21, переглянуло: 564

8 З Днем народження!Сьогодні свій День народження святкує артист балету, основний фотограф нашого сайту та просто гарна людина - Олександр Пшевлоцький! Бажаємо йому міцного здоров'я, творчого натхнення та успіхів у всіх його починаннях!!! З Днем Народження!

Категорія: Привітання

 

З Днем Святого Валентина!

Автор: pecha от 14-02-2014, 10:31, переглянуло: 313

0

З Днем Святого Валентина!

 


Категорія: Привітання

 

Сьогодні ми святкуємо 75-ти річчя МИРОСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА ВАНТУХА

Автор: pecha от 20-01-2014, 21:49, переглянуло: 910

0 Сьогодні ми святкуємо 75-ти річчя МИРОСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА ВАНТУХАГенерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського, Голови Національної хореографічної спілки України
Героя України, народного артиста України, народного артиста Росії, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка, професора, академіка Національної академії мистецтв України
Завідувача кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, завідувача кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім.Драгоманова. 
Вітаємо його та бажаємо міцного здоров'я,творчого натхнення та...

Категорія: Привітання