» Інформація про вступ до студії

 
 
 

Інформація про вступ до студії

Дата складання вступних іспитів: 01.07.2014 о 10 годині. Прийти завчасно!

Для вступу на навчання у Студію по підготовці акторських кадрів при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім.П.Вірського необхідно:

-подати заяву, приїхавши до нас за нашою адресою в Київ, або  завантажити її  тут [attachment=1], заповнити всі необхідні розділи та вислати її, прикріпивши вкладенням, на електронну адресу: admin@virsky.kiev.ua. (обов”язково вказати повністю прізвище, ім”я, по батькові, дату народження, адресу, домашній та мобільний телефон); Бажано в коментарі під цією новиною вказати що ви вислали заяву, щоб ми могли це перевірити.

-підготувати народний танець на 1 хвилину (+, - 10 секунд)

-класичний танець виконується за завданням педагога


При собі мати:

для дівчат - репетиційну форму, взуття на класичний танець, туфлі для виконання народного танцю, фонограму (аудіо CD або флешку) або ноти для виконання підготовленого Вами танцю.

для хлопців - репетиційну форму, взуття на класичний танець, чоботи для виконання народного танцю, фонограму (аудіо CD або флешку) або ноти для виконання підготовленого Вами танцю.


Термін навчання у Студії – 2 роки. Після закінчення навчання, видається Свідоцтво про закінчення Студії по підготовці акторських кадрів при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім.П.Вірського за спеціальністю – артист балету.


Тел. для довідок (044) 486-93-09, тел-факс (044) 236-96-05

 

Якщо ви маєте до нас питання, задайте їх в коментарях під цією новиною.